wtorek, 25 marca 2014

Dwukołowce rządząPowitaliśmy wiosnę!
Taka pogoda jak ostatnio nie pozwalała myśleć o niczym innym, jak o nasmarowaniu po zimie Gazelli i wyruszeniu w poszukiwaniu wiosny i relaksu! W tym roku zadbałam jednak o towarzystwo ;) Wyszukałam dla G męskiego dwukołowca, sama nie mogę się na niego napatrzeć, a jego stan jest bardzo dobry, jak na rower ze starszą metryką ;) I te rude opony...cudo ;)! Mam jeszcze jeden rowerowy pomysł, ale o tym więcej bliżej realizacji.
W Lulu Home produkcja fartuszków ruszyła pełną parą:) Kobietki małe i duże mogą się poczuć jak prefekcyjne panie domu w naszych fartuszko-sukienkach :) Chłopcom też szykujemy nową partię "pasiaków", w końcu szef kuchni musi mieć nienaganny strój! ;)


Uwaga uwaga, teraz małe ogłoszenie ! :P
Poszukuję krawieckiego manekina, najlepiej wiekowego, tzn. nadszarpniętego zębem czasu:), więc jeśli ktoś z moich podczytywaczy ma lub wie, kto może mieć i mógłby sprzedać taki manekin, będę bardzo wdzięczna za info!
Mam dla niego przygotowaną niespodziankę :))
Wracając do tematu rowerowego, dotarła do nas dostawa koszyków wiklinowych. Mamy różne rodzaje, narazie w kolorze naturalnej wikliny, ale wyściółki są szyte w pocie czoła ;) i już niedługo koszyczki będą dostępne w całej palecie barw, oczywiście pastelowych z różnymi wyściółkami, bo dbanie o potrzeby klienta jest dla nas bardzo ważne! ;)


Powoli zaczynam rozmyślać o Wielkanocy..


 Oglądałam ostatnio film, który bardzo mnie wzruszył. "About time" to opowieść z serii "korzystaj z życia" i nie przejmuj się niepowodzeniami, bo w perspektywie ulotności istnienia większość zmartwień nie ma żadnej wartości... Nie jest to kino najwyższych lotów, ale bardzo przyjemnie nastraja i polecam każdemu na wieczór, już wiosenny, ha!


P.S. Lulu Home wśród Lokalnych Certyfikowanych Producentów  ;)

Do przeczytania,
Lulu


1 komentarz :

  1. Zdrowo, samcznie i pieknie. Tak najprościej mogę podsumować to, co widzę na zdjeciach :)))
    Miłego dnia

    OdpowiedzUsuń