poniedziałek, 2 czerwca 2014

Zaczarowany świat dziecka

Dzisiaj wrzucam tylko ostatnie twory....niestety mam problemy ze stroną Lulu Home na facebooku i nie mogę zaprezentować ostatnich poczynań, dlatego zdjęcia wrzucam poniżej:)

Na specjalne zamówienie wyjątkowej klientki, która na swoje wielkie wyjście czeka jeszcze w brzuszku mamy!
 Chyba lubi marynistyczne klimaty jak my w Lulu Home ;)


A to już zapowiedź z zeszłego tygodnia! Nowy produkt -  "Skrzynia małego odkrywcy" - tak została nazwana, bo jej przeznaczeniem są zabawki i inne drobiazgi, których dzieci mają pełno! W takiej skrzyni wyglądają bardzo estetycznie, ale to co ją wyróżnia jest możliwość spersonalizowania skrzyni, np. poprzez dodanie napisu z imieniem dziecka, indywidualny wybór wyściółki, np. pod kolor pokoju czy pościeli. Myślę, że to fajny pomysł na prezent dla malucha. Zamontowane kółka ułatwiają przemieszczanie skrzyni z miejsca na miejsce, a i dostarczają mnóstwa zabawy jak tatuś czasem pociąga.....:) 

A dodatkowym atutem jest możliwość wyjęcia wyściółki i zrobienia z niej, np. worka na plażę! Przyda się w wakacyjnych podróżach.


Zapraszam już dziś po super skrzynię, wykonaną specjalnie dla dzieciaczków przez Lulu Home!:)

3 komentarze :

 1. świetny pomysł i wykonanie a jak maluch będzie się pakował na wyjazd nie będzie miał problemu "co zabrać" bo wszystkie ulubione zabawki będą w jednym miejscu - wystarczy wyjąć worek i gotowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie, nie ma problemu z wybieraniem zabawek, wszystkie w worze i na plażę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze :))


  http://interior-telegraph.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń