wtorek, 18 lutego 2014

Różowe szarości

Inspiracje możemy znaleźć wszędzie, a dowodem na to jest dzisiejszy post. Bardzo spodobała mi się kolorystyka łóżka po zmianie pościeli na szarą i różową :)  


Zawsze lubiłam połączenie szarości z różnymi kolorami, różowy w domu dotychczas utożsamiałam z kolorem pokoju małego dziecka, ale nic bardziej mylnego. Odcienie różu mogą być zarówno eleganckie i szykowne, jak i niezobowiązujące. Z pewnością wprowadzają ciepło i przytulność do wnętrza. Jednak, aby w pomieszczeniu mogli przebywać mężczyźni,  i czuć się w miarę swobodnie musimy przełamać ten cukierkowy klimat czymś surowym. Idealny kolor? Betonowa szarość. Chyba nic bardziej surowego nie znajdziemy? :)


 Tak oto zaczynam kolekcjonować w domu wszystkie dodatki w kolorach pink &grey! Pocieszający jest fakt, że na razie nie będę musiała wymieniać zasłon, bo ich kolor będzie nawiązywał do reszty dodatków. Jak najszybciej zmienić klimat w salonie? Za pomocą poduch. Wystarczy ich wymiana a nasze M nabiera nowego, świeżego wizerunku.Oto kilka inspiracji wygrzebanych z sieci.To dopiero początek moich przedwiosennych zmian, czuję, że będzie się działo! Na pierwszy ogień idą krzesła, to ostatnie ich chwile w takim "słabym", byle jakim wizerunku. Mam na nie pewien pomysł, zobaczymy czy G zgodzi się na takie zmiany...


Jak tam wasze postanowienia noworoczne odnośnie zdrowego żywienia? Ja wciąż walczę i coraz bardziej mi się to podoba, a żeby nie było, że szewc bez butów chodzi mała prezentacja mojego fartuszka w błękitnych różanych klimatach....oczywiście w połączeniu z dresem:) Sprawdza się w stu procentach!


Mam jeszcze ciekawe rozwiązanie na stworzenie nietuzinkowej dekoracji, czy to do salonu jak u mnie, czy też do innego pomieszczenia, super wygląda w pokoju malucha. Ale o tym już następnym razem.
Udanego dnia, niech będzie tak piękny jak to słońce za oknem!
Lulu


2 komentarze :

  1. To jedno z moich ulubionych zestawień kolorystycznych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zakochałam się w różowym budziku! :)

    OdpowiedzUsuń